Menu
Licznik
Dzisiaj: 230
W tym miesiącu: 6815
Wszystkich: 9686

UWAGA: Oferta pracy dla Studentów i Absolwentów. Rekrutacja przedłużona do końca listopada!!!

Drodzy Studenci i Absolwenci!

Pojawiła się oferta pracy w firmie Cooper Standard na stanowiskach: 

• Stażysta w dziale Ciągłego Doskonalenia.
• Młodszy konstruktor narzędzi.
• Młodszy inżynier ds. ofertowania.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach (kliknij "Więcej"). 

Ważne: Rekrutacja przedłużona do końca listopada!!!

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Klientami firmy są są światowi producenci pojazdów, m. in. BMW, Daimler, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Volvo czy VW. 

Podziękowania

Komitet Organizacyjny X Międzynarodowej Konferencji Naukowej QUALITY PRODUCTION IMPROVEMENT przesyła  podziękowania wszystkim uczestnikom konferencji za czynny udział w obradach, za dyskusje i wymianę doświadczeń. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenia zdobyte przez Państwa w czasie konferencji okażą się cenne, zaś Państwa udział w konferencji będzie kontynuacją współpracy z nami. 

V Międzynarodowa Konferencja "Bezpieczeństwo Systemu Człowiek-Obiekt techniczny-Otoczenie"

Instytut Inżynierii Produkcji serdecznie zaprasza na V Międzynarodową Konferencję "Bezpieczeństwo Systemu Człowiek-Obiekt techniczny-Otoczenie". Konferencja odbędzie się w Hotelu Ostaniec w Podlesicach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w dniach 19-21 października 2016.  Informacje szczegółowe dostępne są na stronie konferencji: http://www.bezpieczenstwopracy.edu.pl/