Menu
Licznik
Dzisiaj: 338
W tym miesiącu: 10125
Wszystkich: 10734

Konferencja Quality Production Improvement 2018 już wkrótce!!!

Zapraszamy do udziału w 12-tej Międzynarodowej Konferencji Quality Production Improvement 2018, która odbędzie się w dniach 18-20 czerwca w ośrodku Wingpol w Zaborzu koło Myszkowa. Patronat nad konferencją objął JM Rektor Politechniki Częstochowskiej, Prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol. Patronat merytoryczny i medialny nad konferencją objeli: Polskie Forum ISO 9000 oraz Stowarzyszenie Polskie Forum ISO 45000, Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa O/Częstochowa oraz czasopismo Production Engineering Archives (PEA), Zeszyty Naukowe Quality Production Improvement. Szczegóły na stronie: http://www.qpij.pl/2018/

Szczęśliwych Świąt Wielkanocnych!!!

Serdeczne życzenia radości i siły płynącej z istoty Świąt Wielkanownych, by uśmiech i świąteczny optymizm towarzyszyły Państwu każdego dnia. Życzenia przesyłają pracownicy Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa!!!

Nowa strona internetowa konferencji QPI 2018!!!

Zapraszamy na nową stronę internetową konferencji "Quality Production Improvement 2018" oraz do zgłaszania chęci uczestnictwa w konferencji i publikacji artykułu!!!

W celu przekierowania na nową stronę internetową kliknij na baner poniżej: