Menu
Licznik
Dzisiaj: 337
W tym miesiącu: 8111
Wszystkich: 17297

Drodzy Studenci,

Zapraszamy do zaznajomienia się aktualną ofertą kursów za zakresu auditora systemów zarządzania jakością, środowiskiem i bhp, jakie przygotowała firma Biuro Usług Doskonalenia Zarządzania i Organizacji "System" Sp. J. z Częstochowy

Katedra Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa Wydziału Zarządzania PCz od wielu lat współpracuje z Biurem "System" z Częstochowy w zakresie prowadzenia usług szkoleniowych dla studentów w zakresie kursów na auditora systemów zarządzania. Efektem tego są liczne ukończone przez studentów kursy na auditora systemów zarządzania potwierdzone zdanym egzaminem oraz zdobytym certyfikatem brytyjskiej jednostki certyfikującej DAS.

Jeśli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje, doświadczenie oraz poznać od strony praktycznej pracę w branży systemów zarządzania jakością, środowiskowego oraz BHP zapraszamy do zapisywania się na kursy z zakresu systemów zarządzania.

Normy z zakresu systemów zarządzania (w szczególności norma "jakościowa" ISO 9001) są bardzo rozpowszechnione wśród przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych w Polsce. Liczba certyfikowanych wdrożeń systemu zarządzania jakością wg ISO 9001 plasuje Polskę na 12 miejscu na świecie i 6 miejscu w Europie! (dane wg ISO SURVEY 2020) Istnieje zatem duża szansa, że firma produkcyjna lub usługowa w której będziesz pracował będzie miała już wdrożony przynajmniej jeden system zarządzania. Zdobyty certyfikat autitora wewnętrznego możesz potraktować m.in. jako swoistą "kartę przetargową" przy ubieganiu się o pracę w takiej firmie.

Zachęcamy studentów do rozszerzania swoich kompetencji i udziału w kursach na auditora.

Zapisy na kursy odbywają się osobiście w pok. 503z (dr inż. Krzysztof Knop).

Dany kurs odbędzie się po zebraniu minimalnej grupy liczącej 10 osób. Zapisy odbywają się w trybie ciągłym.

Termin kursu jest ustalany przez prowadzącego kurs z grupą po zebraniu się minimalnej liczby osób. 

W razie pytań w zakresie kursów zapraszamy do kontaktu:

Osoby kontaktowe z Biura "System":

Dariusz Okraska - tel. 504 255 339, d.okraska@biuro-system.com

Ewa Gosławska - tel. 34 321 43 80/ 506 129 178, e.goslawska@biuro-system.com

Osoba kontaktowa z KIPiB:

Krzysztof Knop, pok. 503z, krzysztof.knop@wz.pcz.pl

Pełna oferta szkoleniowa znajduje się w plikach poniżej.

Oferta szkoleniowa w zakresie kursów na auditora SZ
Cennik kursów na auditora SZ