Menu
Licznik
Dzisiaj: 370
W tym miesiącu: 11240
Wszystkich: 14267

Oferta szkolenia

W imieniu Stowarzyszenia Menedżerów Jakości i Produkcji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu pt. "Programy grantowe V4 wspierające międzynarodową promocję" autorstwa dr inż. Renaty Stasiak-Betlejewskiej, które stanowi ofertę o charakterze edukacyjno-szkoleniowym przeznaczoną zarówno dla instytucji publicznych, jak i podmiotów gospodarczych, które chcą efektywnie rozwijać i promować swoją działalność poprzez skutecznie zarządzane inicjatywy o charakterze projektowym.

Szkolenie realizowane jest w formie prezentacji podzielonej na trzy części (opisane poniżej). Wybrane elementy szkolenia są dedykowane kadrom urzędów gmin, szkół, uczelni oraz jednostkom pozarządowym (Stowarzyszenia, Fundacje, etc).

Szczegóły zaproszenia w załączniku (kliknij "Więcej").

Konferencja Quality Production Improvement 2018 już wkrótce!!!

Zapraszamy do udziału w 12-tej Międzynarodowej Konferencji Quality Production Improvement 2018, która odbędzie się w dniach 18-20 czerwca w ośrodku Wingpol w Zaborzu koło Myszkowa. Patronat nad konferencją objął JM Rektor Politechniki Częstochowskiej, Prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol. Patronat merytoryczny i medialny nad konferencją objeli: Polskie Forum ISO 9000 oraz Stowarzyszenie Polskie Forum ISO 45000, Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa O/Częstochowa oraz czasopismo Production Engineering Archives (PEA), Zeszyty Naukowe Quality Production Improvement. Szczegóły na stronie: http://www.qpij.pl/2018/

Szczęśliwych Świąt Wielkanocnych!!!

Serdeczne życzenia radości i siły płynącej z istoty Świąt Wielkanownych, by uśmiech i świąteczny optymizm towarzyszyły Państwu każdego dnia. Życzenia przesyłają pracownicy Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa!!!