Menu
Licznik
Dzisiaj: 434
W tym miesiącu: 863
Wszystkich: 12852

Marszobieg Terenowy z okazji 70-lecia Politechniki Częstochowskiej

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w wydarzeniu!!!

Szczegóły na stronie:

http://www.qpij.pl/marszobieg

Nowy kierunek studiów na Wydziale Zarządzania Politechniki Czestochowskiej

 

Poziom kształcenia: I stopień (inżynierskie)
Absolwent studiów uzyskuje tytuł inżyniera i jest przygotowany do podjęcia studiów drugiego stopnia z dziedzin pokrewnych.
Profil programu studiów: ogólnoakademicki
Forma studiów: Studia stacjonarne i niestacjonarne (7 semestrów = 3,5 roku)
Pierwszy nabór: rok akademicki 2018/2019

Przedmioty nauczania, zostały opracowane na podstawie rekomendacji przedsiębiorstw produkcyjnych jako ważne zagadnienia na rynku pracy.


Wybrane przedmioty

• Sterowanie procesami
• Kontrola jakości
• Lean Manufacturing
• Zarządzanie jakością
• Dokumentacja systemu jakościZatrudnienie - w przypadku studentów kończących I stopień możliwość podjęcia pracy w: przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych; jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się inżynierią jakości i produkcji: jednostkach gospodarczych oraz administracyjnych, w których wymagana jest wiedza techniczna, ekonomiczna i informatyczna oraz umiejętności organizacyjne.Oferta szkolenia

W imieniu Stowarzyszenia Menedżerów Jakości i Produkcji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu pt. "Programy grantowe V4 wspierające międzynarodową promocję" autorstwa dr inż. Renaty Stasiak-Betlejewskiej, które stanowi ofertę o charakterze edukacyjno-szkoleniowym przeznaczoną zarówno dla instytucji publicznych, jak i podmiotów gospodarczych, które chcą efektywnie rozwijać i promować swoją działalność poprzez skutecznie zarządzane inicjatywy o charakterze projektowym.

Szkolenie realizowane jest w formie prezentacji podzielonej na trzy części (opisane poniżej). Wybrane elementy szkolenia są dedykowane kadrom urzędów gmin, szkół, uczelni oraz jednostkom pozarządowym (Stowarzyszenia, Fundacje, etc).

Szczegóły zaproszenia w załączniku (kliknij "Więcej").