Menu
Licznik
Dzisiaj: 290
W tym miesiącu: 2711
Wszystkich: 8117

Nowość: Formularz elektroniczny rejestracji uczestnictwa w konferencji QPI 2015!!!

Zaintersowani konferencją QPI 2015,

W celu rejetracji uczesnictwa w naszej konferencji prosimy o wypełnienie formularza elektronicznego dostępnego na stronie internetowej:

https://docs.google.com/forms/d/1-QnFChTFH1gtSQIiYNz8uh6IRA8J9AgIkDEUyHEdLb0/viewform?edit_requested=true

Z poważaniem,

Komitet Organizacyjny Konferencji QPI 2015

Po konferencji Toyotaryzm 2014...

Komitet Organizacyjny VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej SemIIP „Toyotaryzm w kulturze europejskiej” przesyła gorące podziękowania wszystkim uczestnikom konferencji, za czynny udział w obradach, za dyskusje i wymianę doświadczeń. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenia zdobyte przez Państwa w czasie konferencji okażą się cenne i pożyteczne, zaś Państwa udział w konferencji będzie początkiem, czy też kontynuacją współpracy z nami. Poza wyrażeniem słów podziękowania, przedstawiamy galerię zdjęć z Konferencji w menu: Galeria -> Toyotaryzm 2014, zapraszając jednocześnie Państwa do udziału w naszych kolejnych konferencjach. Następna już w czerwcu, tym razem to IX Międzynarodowa Konferencja „Quality Production Improvement”, szczegóły znajdą Państwo w menu: Konferencje -> 2015 -> QPI.

31 Międzynarodowe Colloquium Advanced Manufacturing and Repair Technologies in Vehicle Industry

Instytut Inżynierii Produkcji Politechniki Częstochowskiej oraz Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów serdecznie zapraszają na 31 Międzynarodowe Colloquium Advanced Manufacturing and Repair Technologies in Vehicle Industry. Konferencja ta odbędzie się w dniach 21-23.05.2014 roku, w Wawrzkowiźnie koło Bełchatowa.

AKTUALIZACJA !!!

Program konferencji - w załącznikach

Rejestracja online