Menu
Licznik
Dzisiaj: 356
W tym miesiącu: 8112
Wszystkich: 17267

Po konferencji Toyotaryzm 2014...

Komitet Organizacyjny VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej SemIIP „Toyotaryzm w kulturze europejskiej” przesyła gorące podziękowania wszystkim uczestnikom konferencji, za czynny udział w obradach, za dyskusje i wymianę doświadczeń. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenia zdobyte przez Państwa w czasie konferencji okażą się cenne i pożyteczne, zaś Państwa udział w konferencji będzie początkiem, czy też kontynuacją współpracy z nami. Poza wyrażeniem słów podziękowania, przedstawiamy galerię zdjęć z Konferencji w menu: Galeria -> Toyotaryzm 2014, zapraszając jednocześnie Państwa do udziału w naszych kolejnych konferencjach. Następna już w czerwcu, tym razem to IX Międzynarodowa Konferencja „Quality Production Improvement”, szczegóły znajdą Państwo w menu: Konferencje -> 2015 -> QPI.

31 Międzynarodowe Colloquium Advanced Manufacturing and Repair Technologies in Vehicle Industry

Instytut Inżynierii Produkcji Politechniki Częstochowskiej oraz Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów serdecznie zapraszają na 31 Międzynarodowe Colloquium Advanced Manufacturing and Repair Technologies in Vehicle Industry. Konferencja ta odbędzie się w dniach 21-23.05.2014 roku, w Wawrzkowiźnie koło Bełchatowa.

AKTUALIZACJA !!!

Program konferencji - w załącznikach

Rejestracja online


Honorowy medal SPWiR im T. Sendzimira dla Prof. Borkowskiego

19 lipca 2013 roku w AGH w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia Honorowego Medalu SPWiR im. Tadeusza Sendzimira - Profesorowi nauk technicznych i nauk ekonomicznych dr hab inż. Stanisławowi Borkowskiemu.