Menu
Licznik
Dzisiaj: 244
W tym miesiącu: 1938
Wszystkich: 9439

Prof. PCz dr hab. inż. Robert Ulewicz

Kierownik Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa - Prof. Nadzwyczajny

E-mail: robert.ulewicz@wz.pcz.pl

Prof. P.Cz. dr hab. inż. Piotr Tomski

Zastępca Kierownika Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa - Prof. Nadzwyczajny

E-mail: piotr.tomski@wz.pcz.pl


Dr inż. Magdalena Mazur

Zastępca Kierownika Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa - adiunkt

E-mail: magdalena.mazur@wz.pcz.pl

 

Dr Joanna Rosak - Szyrocka

adiunkt

E-mail: joanna.rosak-szyrocka@wz.pcz.pl

Dr inż. Renata Stasiak-Betlejewska

adiunkt

E-mail: renata.stasiak-betlejewska@wz.pcz.pl

Dr inż. Manuela Ingaldi

adiunkt

E-mail: manuela.ingaldi@wz.pcz.pl

Dr inż. Dorota Klimecka-Tatar

adiunkt

E-mail: dorota.klimecka-tatar@wz.pcz.pl

Dr inż. Anna Sobocińska

adiunkt

E-mail: anna.sobocinska@wz.pcz.pl

 

Dr inż. Justyna Żywiołek

adiunkt

E-mail: justyna.zywiolek@wz.pcz.pl

 


Dr inż. Marta Jagusiak-Kocik

adiunkt

E-mail: marta.jagusiak-kocik@wz.pcz.pl

Dr inż. Marek Krynke

adiunkt

E-mail: marek.krynke@wz.pcz.pl

 

Mgr inż. Krzysztof Mielczarek

asystent

E-mail: krzysztof.mielczarek@wz.pcz.pl

Dr inż. Krzysztof Knop

adiunkt

E-mail: krzysztof.knop@wz.pcz.pl


Dr Marta Niciejewska

adiunkt

E-mail: marta.niciejewska@wz.pcz.pl

 

Dr inż. Adam Idzikowski

adiunkt

E-mail: adam.idzikowski@wz.pcz.pl

Mgr inż. Aleksandra Wrzalik

asystent

E-mail: aleksandra.rak@wz.pcz.pl

Prof. zw. n. techn. i n. ekonom. dr hab. inż. Stanisław Borkowski

HONOROWY PRACOWNIK KATEDRY INŻYNIERII PRODUKCJI I BEZPIECZEŃSTWA

Byli pracownicy Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa:

  • Stanisław Borkowski
  • Marek Kasprzak
  • Krzysztof Siekański
  • Marta Migalska
  • Samer Zuabi
  • Andrzej Prus
  • Aleksandra Saran
  • Aleksandra Radziszewska
  • Małgorzata Zrębacz-Niesmaczna
  • Mariusz Marczak
  • Michalina Pałuszka
  • Magdalena Mermer
  • Elżbieta Kopciuszewska
  • Katarzyna Walentek
  • Ewa Wszendybył
  • Agnieszka Czajkowska
  • Mariusz Walentek
  • Piotr Bojanowicz
  • Maciej Chwastowski
  • Miłosz Majewski
  • Arkadiusz Rychter
  • Aleksandra Szczeszek
  • Marek Rabenda
  • Jacek Selejdak
  • Paweł Szklarzyk
  • Krzysztof Tubielewicz
  • Otakar Bokuvka
  • Jiri Kliber
  • Rafał Sikora
  • Magdalena Pypno-Guzek (Godala)
  • Anna Kawalec
  • Czesław Miland
  • Józef Koszkul
  • Piotr Czaja
  • Piotr Sygut
  • Wojciech Babicz