Menu
Licznik
Dzisiaj: 380
W tym miesiącu: 10713
Wszystkich: 15564

Rekrutacja na studia I stopnia - kierunek Zarządzanie Jakością i Produkcją - zaproszenie

Katedra Inżynierii Produkcji i Bezpiczeństwa serdecznie zaprasza Absolwentów szkół średnich do rekrutacji na studia na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej na kierunek Zarządzanie Jakością i Produkcją (studia stacjonane i niestacjonarne, inżynierskie, 7 semestralne). Jest to kierunek rekomendowany przez ludzi biznesu, z szerokimi perspektywami zawodowymi. Specjalistów z zakresie zarządzania jakością i produkcją szuka praktycznie każde przedsiębiorstwo produkcyjne! Studiując na Naszym kierunku studiów Drogi Absolwencie otrzymasz solidną dawkę wiedzy i komepetencji z zakresu zarządzania jakością i produkcją przydatną na światowym rynku pracy. Zapraszamy serdecznie do rekrutacji na Nasz kierunek studiów. Szczegółowe informacje o kierunku ZJiP poniżej.

Aby przejść do strony internetowej rekrutacji na PCz, w celu rekrutacji na Nasz kierunek studiów kliknij w przycisk "Więcej" (pozycja 53 - studia niestacjonarne lub 54 - studia stacjonarne na liście kierunków studiów na PCz).

QPI 2022 Conference

Dear Colleagues,

We are pleased to invite you to participate in the QPI 2022 conference, which will be held on June 20-22 in Wing-Pol Zaborze resort.

Conference proceedings QPI 2022 will be sent for indexation to Clarivate Analytics (Web of Science). The evaluation process is supported by SCIENDO.

Details on the website: / click on the poster below/

Życzenie bożonarodzeniowe i noworoczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
życzymy Państwu chwil wypełnionych radością
i miłością, niosących spokój i odpoczynek,
by w życiu zawsze panowała ta niepowtarzalna
świąteczna atmosfera.
Wielu budujących myśli, energii potrzebnej
do osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów
oraz wspaniałego Nowego Roku,
obfitującego w pasmo sukcesów!

Życzenia przesyłają pracownicy

Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa