Menu
Licznik
Dzisiaj: 387
W tym miesiącu: 8139
Wszystkich: 17290

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy, aby ten wyjątkowy, ale kolejny rok już nietypowy, czas upłynął Wam w zdrowiu i spokoju, napełnił Wasze serca radością i nadzieją budzącej się do życia wiosny, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności w drodze powrotnej do normalności.

Życzenia przesyłają Pracownicy Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa

Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
przyniesie spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem.
A Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych
Świąt Bożego Narodzenia oraz
Szczęśliwego Nowego Roku 2021,

życzą pracownicy Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa

Walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze członków Stowarzyszenia Menedżerów Jakości i Produkcji

WALNE ZGROMADZENIE

SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW
STOWARZYSZENIA MENEDZERÓW JAKOŚCI I PRODUKCJI

Na mocy ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa Sars-Cov-2 z dnia 16 kwietnia 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 695) w ustawie z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 713 z późn. zm.) dodane zostały przepisy art. 10 ust. 1a – 1e wprowadzające możliwość głosowania jak i udziału w posiedzeniu władz stowarzyszenia z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej.

Obrady walnego zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego członków Stowarzyszania ze względu na sytuacje epidemiologiczną odbędą się w trybie zdalnym na platformie moodle: https://smjip.moodle.org.pl

umożliwiającej przeprowadzenie głosowania w trybie jawnym oraz tajnym. Każdy z członków stowarzyszenia na adres mailowy dostawanie dane do logowania na platformę moodle do sytemu głosowania oraz do wirtualnej Sali posiedzeń. Do wszystkich członków zostanie rozesłana instrukcja głosowania. W przypadku nieotrzymania maila z danymi do logowania do dnia 21.12.2020 proszę zgłosić mailowo zaistniały problem na adres: jaceksel@poczta.onet.pl

Dla osób nieposiadającym możliwości głosowania zdalnego jest możliwość głosowania z zachowaniem reżimu sanitarnego w siedzibie stowarzyszenia po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym na adres journalarchive@qpij.pl do dnia 21 grudnia 2020 r.

System zdalny gwarantuje transmisję obrad posiedzenia w czasie rzeczywistym, dwustronną komunikację w czasie rzeczywistym, w ramach której Członek może wypowiadać się w toku obrad.

Walne zgromadzenie odbędzie się: 22 grudnia o godzinie 13:00 w pierwszym terminie, a o godzinie 13:15 w drugim terminie.

Zarząd Stowarzyszenia Menedżerów Jakości i Produkcji

Częstochowa 08.12.2020