Menu
Licznik
Dzisiaj: 381
W tym miesiącu: 10678
Wszystkich: 15568

Walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze członków Stowarzyszenia Menedżerów Jakości i Produkcji

WALNE ZGROMADZENIE

SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW
STOWARZYSZENIA MENEDZERÓW JAKOŚCI I PRODUKCJI

Na mocy ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa Sars-Cov-2 z dnia 16 kwietnia 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 695) w ustawie z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 713 z późn. zm.) dodane zostały przepisy art. 10 ust. 1a – 1e wprowadzające możliwość głosowania jak i udziału w posiedzeniu władz stowarzyszenia z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej.

Obrady walnego zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego członków Stowarzyszania ze względu na sytuacje epidemiologiczną odbędą się w trybie zdalnym na platformie moodle: https://smjip.moodle.org.pl

umożliwiającej przeprowadzenie głosowania w trybie jawnym oraz tajnym. Każdy z członków stowarzyszenia na adres mailowy dostawanie dane do logowania na platformę moodle do sytemu głosowania oraz do wirtualnej Sali posiedzeń. Do wszystkich członków zostanie rozesłana instrukcja głosowania. W przypadku nieotrzymania maila z danymi do logowania do dnia 21.12.2020 proszę zgłosić mailowo zaistniały problem na adres: jaceksel@poczta.onet.pl

Dla osób nieposiadającym możliwości głosowania zdalnego jest możliwość głosowania z zachowaniem reżimu sanitarnego w siedzibie stowarzyszenia po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym na adres journalarchive@qpij.pl do dnia 21 grudnia 2020 r.

System zdalny gwarantuje transmisję obrad posiedzenia w czasie rzeczywistym, dwustronną komunikację w czasie rzeczywistym, w ramach której Członek może wypowiadać się w toku obrad.

Walne zgromadzenie odbędzie się: 22 grudnia o godzinie 13:00 w pierwszym terminie, a o godzinie 13:15 w drugim terminie.

Zarząd Stowarzyszenia Menedżerów Jakości i Produkcji

Częstochowa 08.12.2020

Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenia Menedżerów Jakości i Produkcji w sprawie Walnego Zgromadzenia i wyborów

Poniżej treść oświadczenia Zarządu Stowarzyszenia Menedżerów Jakości i Produkcj w sprawie planowanego Walnego Zgromadzenia i wyborów.

VIRTUAL CONFERENCE CZOTO 2020

We invite you to participate in the 9th International CZOTO 2020 Conference (Virtual Conference), which will be held on 14 December 2020. Details on the website (click on the banner):