Menu
Licznik
Dzisiaj: 344
W tym miesiącu: 8564
Wszystkich: 17945

20th INTERNATIONAL SYMPOSIUM ON QUALITY

Katedra Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa jako partner Chorwackiego Stowarzyszenia Menadżerów Jakości jest współorganizatorem kolejnej edycji Międzynarodowego Sympozjum o Jakości pt. 

20th INTERNATIONAL SYMPOSIUM ON QUALITY„QUALITY – YESTERDAY, TODAY, TOMORROW“

March, 20th – 22nd 2019 Croatia, Pula, Hotel Park Plaza Histria

 Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, że czasopismo „Production Engineering Archives” objęło patronatem medialnym powyższe przedsięwzięcie!

Materiały konferencyjne są indeksowane w bazie EconLit oraz WoS.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Sympozjum!!!

Szczegóły informacji dotyczących Sympozjum znajdują się w załączniku (kliknij Więcej).

Sklep z książkami wydawnictwa Stowarzyszenia Menedżerów Jakości i Produkcji otwarty!

Serdecznie zapraszamy do zakupu książek w nowo otwartym przez Nas sklepie. Sprzedawane będą w nim wybrane pozycje książkowe wydane przez Nasze Stowarzyszenie. Ostatnia pozycja wydana przez Stowarzyszenie jest już w sprzedaży, tj.: Narzędzia jakości w praktyce!!!

Link do naszego sklepu z książkami: https://www.qpij.pl/sklep

Jeśli jesteś zaintersowany zakupem tej książki lub innej wydanej przez Nasze Stowarzyszenie zapraszamy Cię do kontaktu z osobą odpowiedzialną za obsługę sklepu: Krzysztof Knop, e-mail: kknop@poczta.fm

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Bezpieczeństwo Sytemu 2018

Stowarzyszenie Menedżerów Jakości i Produkcji przy współpracy z Katedrą Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej oraz Centralnym Instytutem Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy i Państwową Inspekcją Pracy mają zaszczyt zaprosić na VII Międzynarodową Konferencję Naukową "BEZPIECZEŃSTWO SYSTEMU: CZŁOWIEK – OBIEKT TECHNICZNY – OTOCZENIE", która odbędzie się w dniach: 12-14 grudnia 2018 w hotelu Logos, Zakopane.

Patronat Honorowy nad konferencją objął JM Rektor Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol! 

Więcej szczegółów /kliknij w baner/