Menu
Licznik
Dzisiaj: 320
W tym miesiącu: 6972
Wszystkich: 7857

Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Menedżerów Jakości i Produkcji

Częstochowa: 06.12.2022

  

ZAWIADOMIENIE O WALNYM ZGROMADZENIU CZŁONKÓW

STOWARZYSZENIA MENADŻERÓW JAKOŚCI I PRODUKCJI

 

Szanowni Państwo

Zarząd Stowarzyszenia Menadżerów Jakości i Produkcji zgodnie z pkt. 6 rozdział IV Statutu SMJiP zwołuje Zebranie Walne członków Stowarzyszenia na dzień 15 grudnia 2022 (tj. czwartek) na godzinę 16.00, które odbędzie się w Sali 508z w budynku Wydziału Zarzadzania Politechniki Częstochowskiej, ul. Armii Krajowej 19B, 42-201 Częstochowa.

Plan walnego zebrania członków SMJiP obejmuje: przedstawienie sprawozdania z działalności SMJiP, przedstawienie sprawozdania finansowego z działalności SMJiP oraz zmiany w Statucie Stowarzyszenia Menadżerów Jakości i Produkcji.

Z projektem propozycji zmian w treści Statutu SMJiP członkowie stowarzyszenia mogą zapoznać się na stronie www.qpij.pl. Z uwagi na konieczność podjęcia uchwał zmieniających Statut Stowarzyszenia uprzejmie prosimy członków o uczestnictwo w Walnym Zgromadzeniu.

Informujemy, że w przypadku braku quorum w pierwszym terminie, następny termin Walnego Zebrana członków SMJiP odbędzie się 15 grudnia 2022 (tj. czwartek)  na godzinę 16.30

Celem walnego zebrania jest uchwalnie nowego statutu Stowarzyszenia.

Z poważaniem

Robert Ulewicz, Jacek Selejdak, Manuela Ingaldi

Proponowany porządek obrad -> Kliknij "Więcej"

Popozycja nowego statutu SMJIP -> Kliknij "Więcej"

CZOTO 2022 Conference - Invitation

We invite you to participate in the 11th International CZOTO 2022 Conference, which will be held on 07-09 December 2022 at the Logos Hotel in ZakopaneDetails on our website (click on the banner):

Rekrutacja na studia I stopnia - kierunek Zarządzanie Jakością i Produkcją - zaproszenie

Katedra Inżynierii Produkcji i Bezpiczeństwa serdecznie zaprasza Absolwentów szkół średnich do rekrutacji na studia na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej na kierunek Zarządzanie Jakością i Produkcją (studia stacjonane i niestacjonarne, inżynierskie, 7 semestralne). Jest to kierunek rekomendowany przez ludzi biznesu, z szerokimi perspektywami zawodowymi. Specjalistów z zakresie zarządzania jakością i produkcją szuka praktycznie każde przedsiębiorstwo produkcyjne! Studiując na Naszym kierunku studiów Drogi Absolwencie otrzymasz solidną dawkę wiedzy i komepetencji z zakresu zarządzania jakością i produkcją przydatną na światowym rynku pracy. Zapraszamy serdecznie do rekrutacji na Nasz kierunek studiów. Szczegółowe informacje o kierunku ZJiP poniżej.

Aby przejść do strony internetowej rekrutacji na PCz, w celu rekrutacji na Nasz kierunek studiów kliknij w przycisk "Więcej" (pozycja 53 - studia niestacjonarne lub 54 - studia stacjonarne na liście kierunków studiów na PCz).