Menu
Licznik
Dzisiaj: 261
W tym miesiącu: 1221
Wszystkich: 8711

I Europejski Kongres Jakości

Instytut Inżynierii Produkcji Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej wraz z Fundacją Qualitas serdecznie zaprasza na I Europejski Kongres Jakości, który odbędzie się 23 marca 2015 roku w Warszawie, w Radisson Blu Center Hotel. Kongres ten jest jedynym wydarzeniem w Polsce, podczas którego w dyskusję na temat jakości włączą się zarówno praktycy, jak i teoretycy tematu. Cel Kongresu to wymiana wiedzy, poglądów i doświadczeń oraz integracja przedstawicieli przedsiębiorstw o zasięgu zarówno ogólnopolskim, jak i międzynarodowym. Więcej informacji znajdą Państwo  klikając w ikonę "Więcej" oraz na stronie www.kongres.jakoscroku.pl

Nowość: Formularz elektroniczny rejestracji uczestnictwa w konferencji QPI 2015!!!

Zaintersowani konferencją QPI 2015,

W celu rejetracji uczesnictwa w naszej konferencji prosimy o wypełnienie formularza elektronicznego dostępnego na stronie internetowej:

https://docs.google.com/forms/d/1-QnFChTFH1gtSQIiYNz8uh6IRA8J9AgIkDEUyHEdLb0/viewform?edit_requested=true

Z poważaniem,

Komitet Organizacyjny Konferencji QPI 2015

Po konferencji Toyotaryzm 2014...

Komitet Organizacyjny VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej SemIIP „Toyotaryzm w kulturze europejskiej” przesyła gorące podziękowania wszystkim uczestnikom konferencji, za czynny udział w obradach, za dyskusje i wymianę doświadczeń. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenia zdobyte przez Państwa w czasie konferencji okażą się cenne i pożyteczne, zaś Państwa udział w konferencji będzie początkiem, czy też kontynuacją współpracy z nami. Poza wyrażeniem słów podziękowania, przedstawiamy galerię zdjęć z Konferencji w menu: Galeria -> Toyotaryzm 2014, zapraszając jednocześnie Państwa do udziału w naszych kolejnych konferencjach. Następna już w czerwcu, tym razem to IX Międzynarodowa Konferencja „Quality Production Improvement”, szczegóły znajdą Państwo w menu: Konferencje -> 2015 -> QPI.