Menu
Licznik
Dzisiaj: 288
W tym miesiącu: 1245
Wszystkich: 8748

Kongres "Nowe Standardy - Wyższy Poziom Doskonalenia"

Zespół powermeetings.eu zaprasza do uczestnictwa w Kongresie:NOWE STANDARDY – WYŻSZY POZIOM DOSKONALENIA, który odbędzie się w dniach 28-29 maja 2015 roku w Dolinie Charlotty.

Kongres adresowany jest do pełnomocników, audytorów, osób zaangażowanych w doskonalenie jakości, specjalistów z zakresu zarzadzania środowiskowego, czy bezpieczeństwem informacji, osób odpowiedzialnych za CSR, a także wszystkich osób zainteresowanych tematyką stałego doskonalenia i rozwoju, zmianami w systemach zarządzania czy nowymi trendami w biznesie.

Instytut Inżynierii Produkcji Politechniki Częstochowskiej objął Kongres Patronatem Wspierającym.

Zakres tematyczny konferencji QPI 2015 poszerzony o zagadnienia związane z zarządzaniem bezpieczeństwem i higieną pracy

Informujemy, że Komitet Naukowy Konferencji QPI 2015 postanowił rozszerzyć zakres tematyczny konferencji o tematykę związaną z zarządzaniem bezpieczeństwem i higieną pracy. Serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń rozdziałów z tej tematyki!

Przypominamy, że termin nadsyłania zgłoszeń tytułu i streszczania rozdziału mija 28 lutego.

Komitet Organizacyjny Konferencji QPI 2015

Kolejny sukces Instytutu Inżynierii Produkcji...

CERTYFIKAT JAKOŚĆ ROKU 2014

Z radością ogłaszamy, że Instytut Inzynierii Produkcji decyzją Kapituły Konkursu JAKOŚĆ ROKU otrzymał Certyfikat "JAKOŚĆ ROKU 2014" w kategorii nauka za osiągnięcia naukowe. Organizatorem konkursu "JAKOŚĆ ROKU 2014" jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych. Szczegółowe informacje na temat konkursu JAKOŚĆ ROKU znajdują się na stronie internetowej: http://www.jakoscroku.pl/