Menu
Licznik
Dzisiaj: 113
W tym miesiącu: 10801
Wszystkich: 12287

teamtechnik Production Technology na konferencji QPI 2017!!!

Chcielibyśmy poinformować, że w ramach konferencji Quality Production Improvement 2017 swoje wystąpienie będzie miał przedstawiciel firmy teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. ze Skawiny koło Krakowa. Firma ta jest światowym liderem oferującym innowacyjne rozwiązania produkcyjne, specjalizuje się w budowie maszyn montażowych oraz testowych, które dostarcza na rynek europejski, azjatyczki oraz amerykański. Mgr inż. Filip Brzeski, Inżynier ds. Organizacji i Optymalizacji Produkcji z firmy teamtechnikpodczas 30 min prezentacji zapozna nas z tematem "Zastosowanie symulacji komputerowej podczas projektowania systemu produkcyjnego”, w ramach którego przedstawi m.in. zalety nowoczesnych technik symulacji w przemyśle motoryzacyjnym. Wystąpienie Mgra inż. Filipa Brzeskiego planowane jest w pierwszy dzień konferencji (poniedziałek) na godz. 15.45. Serdeczenie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zagadnieniemi symulacji komputerowej z obszaru nauki oraz przemysłu (w szczególności z branży Automotive). Wstęp wolny. Zainteresowanych obecnością podczas prezentacji Mgra inż. Filipa Brzeskiego prosimy, dla celów informacyjnych, o potwierdzenie przybycia na adres mailowy: kknop@poczta.fm. Dziękujemy.

W celu zapoznania się profilem działalności przedsiębiorstwa teamtechnik Production Technology Sp. z o.o., narzędziami symulacji podczas montażu i testowania oraz korzyściami z symulacji odsyłamy do załącznika (kliknij "Więcej").

Organizatorzy konferencji QPI 2017

Ramowy program konferencji QPI 2017

Informujemy, że pojawił się ramowy program Międzynarodowej Konferencji Naukowej QUALITY PRODUCTION IMPROVEMENT, która odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2017 roku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i uczestnictwa w konferencji. Program znajduje się na stronie: http://www.qpij.pl/qpi11

Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Science & Engineering for Sustainable Development", Bangkok - Thailand, 24-28 maja 2017

Katedra Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa, jako partner the Institution of Engineers (India) jest współorganizatorem Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Science & Engineering for Sustainable Development", Bangkok - Thailand, 24 - 28 maja 2017.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdą Państwo w załączniku (kliknij "Więcej").