Menu
Licznik
Dzisiaj: 521
W tym miesiącu: 6745
Wszystkich: 11011

Prof. P.Cz. dr hab. inż. Robert Ulewicz

Kierownik Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa - Prof. Nadzwyczajny

E-mail: ulewicz@zim.pcz.pl

Prof. P.Cz. dr hab. inż. Piotr Tomski

Zastępca Kierownika Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa - Prof. Nadzwyczajny

E-mail: tomskip@wp.pl


Dr inż. Magdalena Mazur

Zastępca Kierownika Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa - adiunkt

E-mail: mazur.m@zim.pcz.pl

 

Dr Joanna Rosak - Szyrocka

adiunkt

E-mail: jrosak@zim.pcz.pl

Dr inż. Renata Stasiak-Betlejewska

adiunkt

E-mail: renatastasiak@wp.pl

Dr inż. Manuela Ingaldi

adiunkt

E-mail: manuela@gazeta.pl

Dr inż. Dorota Klimecka-Tatar

adiunkt

E-mail: klimt@wip.pcz.pl

Dr inż. Anna Sobocińska

adiunkt

E-mail: anias@zim.pcz.czest.pl

 

Dr inż. Justyna Żywiołek

adiunkt

E-mail: j.zywiolek@gmail.com

 


Dr inż. Marta Jagusiak-Kocik

adiunkt

E-mail: m.jagusiak-kocik@o2.pl

Dr inż. Marek Krynke

adiunkt

E-mail: krynke@zim.pcz.pl

 

Dr inż. Wojciech Babicz

adiunkt

E-mail: wojciech.babicz@zim.pcz.pl

 

Dr inż. Piotr Sygut

adiunkt

E-mail: sygut@zim.pcz.pl

Mgr inż. Krzysztof Mielczarek

asystent

E-mail: k.mielczarek@wp.pl

Dr inż. Krzysztof Knop

asystent

E-mail: kknop@poczta.fm


Mgr Marta Niciejewska

asystent

E-mail: marta.n@vip.onet.pl

 

Mgr inż. Aleksandra Rak

asystent

E-mail: arak@fluid.is.pcz.pl

 

Prof. zw. n. techn. i n. ekonom. dr hab. inż. Stanisław Borkowski

HONOROWY PRACOWNIK KATEDRY INŻYNIERII PRODUKCJI I BEZPIECZEŃSTWA


 

Byli pracownicy Katedry Inżynierii Produkcji i Bezpieczeństwa:

  • Marek Kasprzak
  • Krzysztof Siekański
  • Marta Migalska
  • Samer Zuabi
  • Andrzej Prus
  • Aleksandra Saran
  • Aleksandra Radziszewska
  • Małgorzata Zrębacz-Niesmaczna
  • Mariusz Marczak
  • Michalina Pałuszka
  • Magdalena Mermer
  • Elżbieta Kopciuszewska
  • Katarzyna Walentek
  • Ewa Wszendybył
  • Agnieszka Czajkowska
  • Mariusz Walentek
  • Piotr Bojanowicz
  • Maciej Chwastowski
  • Miłosz Majewski
  • Arkadiusz Rychter
  • Aleksandra Szczeszek
  • Marek Rabenda
  • Jacek Selejdak
  • Paweł Szklarzyk
  • Krzysztof Tubielewicz
  • Otakar Bokuvka
  • Jiri Kliber
  • Rafał Sikora
  • Magdalena Pypno-Guzek (Godala)
  • Anna Kawalec
  • Czesław Miland
  • Józef Koszkul
  • Piotr Czaja